günün sözü: ihanetin küçüğü büyüğü olmaz.

twiends nedir? nasıl kullanılır? resimli anlatım

merhaba arkadaşlar, size bugün yeni karşılaştığım bir sistemden bahsetmek istiyorum. hiç bekletmeden direk konuya girelim,
twiends, siteleri, facebook sayfalarını, twitter sayfalarınızı puan karşılığında dolaşıp bir birinize hit göndermeye yarayan bir sistemdir. mesela sisteme üye olduktan sonra website eklediniz. bu websitesini dolaşan kişiler sizin ayarladığınız miktarda puan kazanıyorlar yani bir nevi karşılıklı bir iş var ortada. fazla uzatmadan resimli anlatıma geçelim daha rahat anlayacaksınız.

yukarıda gördüğünüz resimde üyelik bölümü mevcut. kırmızı kutu içindeki bölümden sisteme üye olabilirsiniz.
direk üyelik linki için ise buradan ulaşabilirsiniz.

giriş yaptıktan sonra üstteki resimde gördüğünüz gibi facebook bölümüne yada direk link olarak buradaki linke girip facebook connect butonuna basın. bunu yapınca sisteme facebook hesabınız ile giriş yapmış olacaksınız.
giriş yapıktan sonra üstteki resimde gördüğünüz gibi settins, yani ayarlar bölümüne giriyoruz.
üstteki resimde göründüğü üzere burada website, twitter yada facebook sayfalarımızın ayarlarını yapacağız. biz facebook sayfamızı ekledik sizin hangisi varsa onu ekleyebilirsiniz.
eğer sayfanız giriş yaptığınız bir hesap içindeyse, otomatikmen onu buluyor ki zaten o hesapla giriş yapmak durumundasınız. resimde kırmızı kutu içinde gördüğünüz alanda bizim kendi sayfamız görünüyor. onu seçip add  
yani ekle butonuna basarak sayfamızı eklemiş oluyoruz.
burada da gördüğünüz üzere websitemizi ekledik, web adress bölümüne sitemizin adresini yazıyoruz. yan taraftaki kutuya da herhangi birşey yazabilirsiniz. sizden bir isim yazmanızı istiyor.
üstte gördüğünüz resimde kutu içindeki bölüm sitenizi veya sayfanızı kaç kişi ziyaret etmiş bunu gösteriyor.
şimdi üstteki resimde gördüğünüz üzere kutu içindeki edit, yani düzenle butonu ne işe yarıyor bundan bahsedelim. bu butona tıkladıktan sonra karşınıza bir pencere çıkacak ve bu pencerede sitemize giren kullanıcıların kaç puan kazanmasını istiyorsanız onu ayarlıyorsunuz. yalnız dikkat etmeniz gereken husus, eğer çok puan ayarlarsanız sizden o kadar puan kesiliyor. max 10, min 2 olarak ayarlayabilirsiniz. eğer sizin puanınız biterse sitenize veya sayfanıza giriş yapamazlar. bunun içinde sizin diğer kullanıcıların sitelerini dolaşarak puan toplamanız gerekmektedir ki bu da sitenin amacını açıkça ortaya koyuyor.
şimdi sayfalarımızı vs. ekledik sıra geldi beleş puan almaya :) üstteki resimde gördüğünüz gibi free credits bölümüne tıklıyoruz.
üstteki kırmızı kutu içindeki bölüme aşağıda verdiğim kodları sırayla ekleyiniz ve use voucher butonuna basınız.
98HJ1A - 54MU1W - AX2KRZ - LK4W2Q - KE3YZ1
 kodları ekledikten sonra hesabımızda bir 300ün üstünde bir puan olacaktır. daha sonra bir şey daha yaptığımızda ekstra 100 puan daha alabileceğiz. bunun içinde buradaki adrese girip mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. daha sonra sizden mailinize gelen e-postayı kontrol edip aktivasyonu onaylamanız gerekmektedir. onayladıktan sonra hesabınıza 100 kredi daha eklenecektir.


evet arkadaşlar yazımızın sonuna geldik, bu sistem gerçekten yararlı bir sistem daha yeni kullanmaya başladım yeni açtığım facebook sayfamızda 20 beğeni varken 1 günde %150 artış göstererek 55 gibi bir rakama ulaştı. tavsiye ediyorum herkese.


kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın

24 yorum:

çok sağol arkadaşım süpersin..


Tşkler Kardeş Güzel Ama Beğendiğimiz Sayfaların Gönderileri Çok Gizleye Gizleye Hal Kalmadı Budana Çare Varmı :)


malesef ona bir çare yok :) ama şöyle birşey yapabilirsiniz. yeni bir facebook hesabı açıp oradan twiends puanı kazanabilirsiniz. kendi kullandığınız hesabı kendi işleriniz için kullanabilirsiniz.


kardesim orda kodlari yazin diyosun ama hata veriyo napicam?


kodların tamamını kopyalamayın ilk önce 98hj1a bu kodu yapın sonra diğerini sırayla 5 koduda yapınız. eğer yine hata verirse hatayı buraya yazarsanız yardımcı olurum.


Kardeş yazdım tüm kodları olmadı...


kodları kaldırmış olabilirler. uyardığınız için teşekkür ederim. kontrol edeceğim. ettikten sonra yeni kodlar varsa paylaşırım.


Admin. Ben gerçek hesabımdan twiends'e sayfamı eklemiştim. Sonra sürekli sayfa beğenmem arkadaşlarımı rahatsız edince ben de yeni bi hesap açtım. Ama daha önceki hesabımdan sayfayı eklemiş olduğum için. Yeni hesabımdan yükleyemiyorum. Ne yapmalıyım ?


asıl hesabınızdaki sayfanızı yeni açmış olduğunuz sayfaya adminlik vererek ve eski hesabınızdaki twiends üyeliğinden facebook sayfanızı kaldırarak yapabilirsiniz.


free credits yerinde kod yazıcak yer yok ki ?


arkadaşlar bu hesabı kapatmam lazım twiends hesabı nasıl kapanır nolursunnuz yardım!!!!


bildiğim kadarıyla hesap silme seçeneği yok fakat eklemiş olduğunuz site veya facebook veyahut twitter hesabınızı kaldırabiliyorsunuz.


arkadaş ben şeyi sorucam. ben aydoldum twiends e..ama connect facebook diye biryer yok..ayrıca settingsdede sadece twitter ve youtube butonu var.napcam yardım :))


facebook connect yok çünkü facebookun yeni güvenlik sisteminden dolayı twiends facebook bağlantısını kapatmış durumda. artık facebook beğenisi kasamıyoruz


Kardeşim bende register çıkmıor yani direk twitter üyeliğimin üzerinden giriş yapıor onu nasıl halledicez acaba :S


Facebook Beğen Uygulaması Kullanımı
Bildiğiniz üzere daha önce twiends.com sitesi üzerinde karşılıklı facebook sayfalarını beğen yapabiliyorduk.

Ancak bu sistem kapandı.

Şimdi bu sisteme alternatif bir facebook beğen uygulaması var!

Uygulama adresi: http://apps.facebook.com/begenbegen
Sisteme kayıt olmak ve beğenen kazanmak için mutlaka kayıt olun!

Nasıl Çalışıyor

İlk kayıtta sistem size 50 kredi hediye ediyor. Daha sonra beğendiğiniz her sayfa başına o sayfa sahibinin belirlediğini sayfa değeri kadar kredi kazanıyorsunuz.

NOT: Sistem güvenlidir, hiç bir şekilde uygulama sayfalarınız üzerinde sizin isteğiniz dışında bir değişiklik yapamaz.
İstediğiniz zaman uygulamadan ayrılabilirsiniz.

Görüş ve önerileriniz için uygulamamızın hakkında sayfasını ziyaret ediniz.


Facebook'ta Karşılıklı Beğen Uygulaması

Uygulama adresi: http://apps.facebook.com/likedwin

Facebook'ta beğenen sayınızı artırmak ve daha fazla kişiye sayfanızı ulaştırmak için mutlaka kayıt olun!

Nasıl Çalışıyor
İlk kayıtta sistem size 50 kredi hediye ediyor. Daha sonra beğendiğiniz her sayfa başına o sayfa sahibinin belirlediğini
sayfa değeri kadar kredi kazanıyorsunuz.

NOT: Sistem güvenlidir, hiç bir şekilde uygulama sayfalarınız üzerinde sizin isteğiniz dışında bir değişiklik yapamaz.
İstediğiniz zaman uygulamadan ayrılabilirsiniz.

Görüş ve önerileriniz için uygulamamızın hakkında sayfasını ziyaret ediniz.


kardeş ben facebook connect onu yapamadım facebook üzerinden giremedim yazarsan sevinirim


twiends facebook beğenme özelliğini kaldırdığı için facebook connect butonunuda kaldırdı. seydia'nın bahsettiği likedwin uygulamasini kullanabilirsiniz.


s.a admin buna üye olunca bu site sahıbinin karı ne oluyor reklam falanmı yayınlıyorlar tşk ederim


birde uye olunmuyan twitter followers ekleme var onda para gidiyormu


peki twitter fllower ekleme ücretlimi ?


hayır ücretli değildir. fakat ücretli olarak puan alabiliyorsunuz.


bu sistemlerle kazanılan takipçiler aslında fake takipçi dediğimi sadece listenizin kabarık görünmesinden başka bir işe yaramayan takipçilerdir